Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Ponieważ oferujemy coś więcej niż tylko profesjonalna obsługa księgowa. Bądź z nami, a staniemy się Twoim doradcą...

Dlaczego outsourcing usług księgowych ?

Obniża koszty zatrudnienia własnych pracowników i ich szkoleń. Gwarantuje fachowość rozliczeń i duży merytoryczny poziom wiedzy księgowych. Ceduje na biuro rachunkowe odpowiedzialność w przypadku ewentualnych błędów.

Obsługa księgowa już od 70 zł netto/m-c !!!

Spełniając kilka warunków można skorzystać z profesjonalnej obsługi księgowej w kwocie jedynie 140 zł netto/m-c. O szczegóły proszę pytać telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

W cenie program do fakturowania

Każdy klient dostaje bezpłatnie w ramach usługi dostęp on-line do profesjonalnego programu do wystawiania faktur

Zapewniamy profesjonalną obsługę !

Ponieważ oferujemy coś więcej niż tylko profesjonalna obsługa księgowa. Bądź z nami, a staniemy się Twoim doradcą... test

Biuro księgowe z Wrocławia

» Biuro-ksiegowe

Biuro księgowe AS-PRES, z siedzibą we Wrocławiu, to firma działająca na rynku polskim już od 2000 roku. Prowadzimy w pełnym zakresie usługi księgowe dla małych oraz średnich przedsiębiorstw oraz co jest naszą specjalizacją skaplikowanej księgowości dla Fundacji i Stowarzyszeń.

Największym atutem naszego biura księgowego są oczywiście wybitnie wykwalifikowani specjaliści, posiadający szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w kontaktach z urzędami, a także z wszelkimi instytucjami państwowymi. Dzięki temu, w sposób jak najbardziej profesjonalny, jesteśmy w stanie reprezentować naszych klientów we wszystkich postępowaniach oraz różnych sprawach urzędowych. 

Dlaczego warto jest podjąć współpracę właśnie z nami:


  • - współpraca prowadzona jest w oparciu o partnerską umowę,
  • - posiadamy ubezpieczenie OC,
  • - jedną z głównych naszych zasad jest dyskrecja zapewniająca zachowanie tajemnicy zawodowej,
  • - reprezentujemy naszych klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi oraz ZUS,
  • - prowadzimy doradztwo dotyczące optymalizacji uzyskiwanych przychodów i ponoszonych kosztów,
  • - w naszej pracy korzystamy z nowoczesnego oprogramowania komputerowego, które jest zgodne z wytycznymi Ministerstwa Finansów,
  • - nowoczesne technologie IT nie są nam obce,
  • - każdy klient posiada nieograniczony dostęp do naszych doświadczonych i fachowych specjalistów.

Wrocławskie biuro księgowe AS-PRES świadczy profesjonalne usługi rachunkowe dla firm na terenie całego kraju w oparciu o bardzo nowoczesną platformę do przesyłania dokumentów on-line a jednocześnie ich archiwizowania i udostępniania wraz z profesjonalnym panelem zarządczym.