Księgowość dla stowarzyszeń i fundacji

Nasza firma specjalizuje się w zakresie księgowości dla stowarzyszeń i fundacji. Bogata wiedza i doświadczenie w zakresie regulacji prawnych dotyczących NGO pozwala nam zapewnić najwyższą jakość usług.

Zdobyte doświadczenie i wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących NGO (non governmental organisations), pozwala nam na prowadzenie ksiąg rachunkowych dla organizacji pozarządowych, a dokładnie dla wszystkich fundacji i stowarzyszeń, działających na terenie całego kraju, w tym także tych prowadzących działalność gospodarczą oraz Fundacji Rodzinnych.

Lata doświadczeń w tym zakresie pozwala nam się pozycjonować jako Biuro Rachunkowe o wysokiej specjalizacji w tej dziedzinie. Oprócz ścisłej wiedzy z zakresu księgowości Fundacji i Stowarzyszeń mamy duże doświadczenie w księgowaniu i rozliczaniu dotacji, grantów i innych form dofinansowana. W tym przypadku zapewniamy indywidualne podejście do danej instytucji, a także doradztwo w zakresie prowadzenia działalności w III sektorze (NGO). Nasza wiedza i doświadczenie nie ogranicza się jedynie do zasad samego księgowania zapewniamy także wsparcie podczas ewentualnych kontroli. Możemy się pochwalić tym, że w rozwiązywaniu niektórych tematów dotarliśmy z naszymi zagadnieniami do twórcy ustawy o działalności pożytku publicznego prof. Izdebskiego.

Wśród naszych klientów są duże Organizacje Pożytku Publicznego posiadające status OPP i rozliczające 1% przekazywanego podatku dochodowego od osób fizycznych.

Kontakt do specjalisty od Fundacji i Stowarzyszeń : 607-160-619